ASK Lovosice

Devět medailí mladšího žactva

Dne 10.června 2012 se v Meziboří konal krajský přebor. Z našeho oddílu se jej zúčastnilo sedm závodníků a přivezli domů devět medailí. Ve skoku vysokém získala bronzovou medaili Kristýna Malířová, která výborným výkonem v následující disciplíně, hodu kriketovým míčkem, toto zopakovala a získala rovněž bronz. Petra Mašková, která měla šanci na výšce, ale skončila až pátá, si vše vynahradila skokem dalekým, kde zvítězila v osobním rekordu. V běhu na 60m překážek a na 60m hladkých si výborně vedla Kája Vatrová, která byla dvakrát stříbrná a na šedesátce ji zlato uniklo jen o 3 setiny. Ve vrhu koulí získal stříbrnou medaili David Koblischke. V této disciplíně byla Bára Ceé sedmá. V závěru přišla řada na běhy na středních tratích a  na štafety. Nejprve v běhu na 800m Báře Ceé těsně uniklo třetí místo, ale překonala osobní rekord o více jak čtyři vteřiny. Jako poslední se běžel závod na 1500m, kde se utkala čtyři děvčata z první tabulkové osmičky v republice. Mimo soutěž běžela Eliška Brožková z Karlových Varů. Náš oddíl reprezentovala Míša Červínová a Eliška Kohlertová. V dramatickém závodě zvítězila o 1 setinu !!! vteřiny Míša Červínová v novém osobním rekordu (2.tabulkový čas v republice) a bronz vybojovala Eliška Kohlertová rovněž v osobním rekordu (8.tabulkový čas v republice). Třešničkou na dortu byla štafeta, kde naše děvčata zvítězila o téměř vteřinu a vybojovala zlaté medaile.

Výsledky             Fotogalerie