V drážďanské atletické hale dne 15. 12. 2012 absolvovali naši atleti kondiční předvánoční závody.                                         Ve výšce dorostenka Tereza Kaplanová skončila druhá výkonem 160 cm za vítěznou Němkou Scheier Vivien 170 cm z domácího oddílu. Terka běžela premiérové překážky na 60 m za 10.15 s. Mladší žákyně Kristýna Malířová skákala za starší žákyně a výkonem 140 cm skončila na deváté příčce. Ondřej Lacko v kategorii dorostenců běžel v rozběhu na 60 m za 7.64 s a  byl druhý. Ve výšce zvítězil výkonem 175 cm před druhým Ernstem Chris-Lennartem - SV GERA, který dosáhl výkonu 165 cm. Na dvoustovce juniorů byl nejlepší naš závodník Tomáš Ludvík výkonem 23.62, před Dominikem Vorsatz 24.32 s - SV GERA.

I.ročník Vánoční laťky vyzkoušeli naši výškaři 22. 12. 2012 v Lounech
Výkony byly ovlivněny parketovou podlahou, kde nelze skákat v tretrách. V kategorii dorostu skočila Tereza Kaplanová 162 cm, Ondřej Lacko skončil na 3. místě výkonem 170 cm za vítězným Milanem Dzurjakem – 180 cm z ASK Počerady a za druhým Tomášem Ledlem – 175 cm z AK Mostu. Starší žáky ovládl Tadeáš Štěpánek z TJ Stodůlky Praha, dal 175 cm, druhou příčku obsadil náš Petr Posel s výkonem 155 cm a třetí byl závodník AC Ústí nad Labem Viktor Licek - 145 cm. Tereza Hellerová v kategorii starších žákyň obsadila třetí příčku výkonem 136 cm za Kateřinou Vernerovou z Počerad – 146 cm a vítěznou Barborou Hanzlovou z AK Most – 156 cm. V mladších žákyních měla více štěstí a zvítězila naše závodnice Kristýna Malířová – 141 cm, před Kristýnou Vrabcovou z Litvínova - 141cm a Lucií Rennerovou z AC Ústí nad Labem – 136 cm.