V sobotu 24.3. proběhlo Mistrovství ČR v přespolním běhu všech kategorií v překrásném areálu ve Střelských Hošticích. Do závodů byl přihlášen rekorní počet startujících. V mladších žákyních jsme měli hned dvě želízka v ohni. Mezi 58 účastnicemi se obě naše atletky prosadily do první desítky. Michaela Červínová doběhla sedmá, když jí závod tak úplně nevyšel, a Eliška Kohlertová byla jen s nepatrnou ztrátou na místě desátém. Obzvlášť pro Elišku to bylo obrovské povzbuzení, protože většina závodnic, které skončily před ní, přejde příští rok do starší věkové kategorie a Eliška bude moci své umístění ještě vylepšit. V dorostenkách startovalo na 40 běžkyň a naše Nikča Nekvindová si vedla velmi dobře. Na trati dlouhé 3050 m si celou dobu držela své tempo a nakonec proběhla cílem na 15.místě. Závody měly vysokou úroveň, trať byla perfektně připravena, z republikové špičky moc závodníků nechybělo.