Na Silvestra se konal tradiční běh v Lovosicích v parku na Osmičce. V dětské kategorii si síly nejlépe rozvrhl Matěj Živec a v pohodě si doběhl pro vítězství. Závodu na 2400m se zúčastnilo hned několik závodníků lovosického oddílu. Kromě osvědčených běžců si pro radost a pro zdraví přišli zaběhnout také naši sprinteři a skokani. V kategorii žen naše děvčata obsadila první tři místa. Vynikla zejména Míša Červínová, která zvítězila s velkým náskokem a potrápila i mnohé muže v závodě. Na druhém místě doběhla Nikča Nekvindová, i když její specializací jsou mnohem kratší tratě. Na stupně vítězů je doprovodila třetí Bára Ceé. V mužské kategorii v první desítce doběhli Roman Štěrba a Petr Smolík.

Závod proběhl v přátelské atmosféře silvestrovského odpoledne, kdy šlo hlavně o běžecké setkání v poslední den v roce 2012.