Školní sportovní klub při ZŠ Ladova uspořádal již 18. ročník Litoměřické laťky, což je soutěž ve skoku vysokém pro děvčata a chlapce 2. stupně základní školy. Zúčastnilo se celkem 31 závodnic a závodníků z 5 škol našeho okresu a dařilo se atletům z našeho oddílu. Mezi děvčaty krásným výkonem 153 cm zvítězila Kristýna Malířová před Terezou Hellerovou-150cm  (obě ze ZŠ Sady Pionýrů Lovosice) a na 3. místě se výkonem 145cm  umístila Karolína Vatrová z pořádající školy. Celé stupně vítězů tedy obsadily atletky ASK Lovosice. Z 21 chlapců nejlepšího výkonu dosáhl Max Mlenský -174cm ze ZŠ Třebenice, na 2. místě se umístil Filip Jakubíček - 168cm ze ZŠ Havlíčkova a 3. místo obsadil Petr Posel -165cm ze ZŠ Třebenice. Max a Petr rovněž rozvíjí své schopnosti v našem oddílu, Filip nabídku trénovat dostal a snad se na trénink dostaví.