Parádními výkony se v německém Regis–Breitingenu při závodech Landesoffener Werfertag, které byly zároveň mistrovstvím Saska v pětiboji (15. Nationale Landesmeisterschaft Senioren – Wurf – Fünfkampf), blýskli atleti z Litoměřicka. Jaroslav Smělý a Štefan Pšenák se prosadili mezi nejlepší na stupně vítězů. Jaroslav Smělý startoval za  SG Weissig 1861 v mistrovství Saska v pětiboji v kategorii M 40. Dokázal obhájit mistrovský titul z loňského roku součtem 3010 bodů (vloni 2961) i přesto, že byl handicapován. „Mám zraněnou ruku a jsem na antibiotikách. Výkony byly i za velmi větrného počasí překvapivě parádní. Hlavně v oblíbeném disku, kde jsem předvedl na úvod sezony 43,43 metru a v kouli 13,14 m," prozradil Smělý. Ten si vytvořil i dva osobní rekordy. „Hodil jsem 32,31 kladivem a 10,86 m břemenem, které má hmotnost 15,88 kg. Největší vliv měla zraněná ruka na výkon v oštěpu, kde jsem dosáhl výkonu jen necelých 35 metrů," dodal Smělý. Závodu Werfertag se z ASK Lovosice zúčastnil také Štefan Pšenák. Ten v kategorii M 50 obsadil druhé místo v disku výkonem 29,85 m, třetí pak skončil v kouli za 9,86 m. Výkony by byly lepší nebýt zraněného ramene. Přesto Pšenák zabojoval a získal dvě medaile.