V sobotu 8.června se za celkem vlídného počasí konal v Meziboří KP elévů a mladšího žactva. Naši přípravku a potažmo lovosický oddíl reprezentovalo 15 atletů a pro některé to byly první závody na dráze. Nutno říci, že jsme se v konkurenci neztratili, sbírali medaile a osobní rekordy. Krajskými přebornicemi se v kategorii mladších žákyň staly Eliška Kohlertová v běhu na 1500m a Tereza Stehlíková ve skoku dalekém. Dvě medaile získala elévka Martina Kreutzerová, která se atletice věnuje zhruba měsíc. Stříbro ve skoku dalekém, kdy soutěž celou dobu vedla a soupeřka jí přeskočila o 3cm posledním pokusem, a bronz v běhu na 60m. Další bronz přidala bojovnice Anička Slámová v běhu na 600m. Ta při svém roku narození 2004 patřila mezi nejmladší a v této kategorii bude bojovat ještě dvě sezóny. Poslední medaili vybojoval v běhu na 800m nový objev trenéra Venclíčka Šimon Weniger. Při svém prvním závodě bral hned bronz. Výsledky ostatních atletů si můžete pročíst v odkaze. Děkuji všem závodníkům za skvělou reprezentaci a těším se na další závody. Děkuji rovněž rodičům za pomoc s odvozem.