V úterý 18.6.2013 se v Bílině konalo 2.kolo družstev ml.žactva. Naši závodníci, kteří hostují ve společném družstvu s atlety Athleticu Ústí n/L se předvedli v nejlepším světle. V kategorii ml.žáků zabojoval Patrik Zadák a v běhu na 300 m získal své první body do soutěže družstev, v kouli mu pak bod utekl o jedno místo. V soutěži ml.žákyň nastoupilo pět děvčat a úkol byl jasný. Vybojovat první místo ve družstvech a ujmout se vedení v celé soutěži. Vše začalo štafetou, kde naše děvčata obsadila šesté místo v nejlepším výkonu sezony, a spolu s vítěznou štafetou ústeckých děvčat zahájila vítězné tažení. Po této disciplíně následoval překážkový běh, kde padly tři osobní rekordy. Terka Stehlíková se ohromně zlepšila a obsadila čtvrté místo, přidala ještě tři body v dálce. Bodově ještě lépe na tom byla Kristýna Škrancová, když zaběhla osobní rekord jak na 60 m/př., tak v hodu kriketovým míčkem, kde obsadila skvělé čtvrté místo a poprvé překonala 40 m. Skvěle si vedla Eliška Kohlertová, která nejen že zlepšila os. rekord na překážkách, ale ve výborně vedeném běhu na 1500m  zvítězila  a nenechala nikoho na pochybách, kdo je letos na této trati v kraji nejlepší. Nesmíme zapomínat na děvčata, která v individuálních disciplínách zůstala těsně za bodovanými místy. Mája Dzivjaková bojovala v kriketu a při svém osobním rekordu jí chyběli tři !!! centimetry k bodovanému místu. Vše si vynahradila osobním rekordem na hladké šedesátce. Nejmladší členka družstva Eva Pojslová se ukázala jako finišmenka štafety a v běhu na 300m výrazně zlepšila osobní rekord. Svůj standard odvedla i na šedesátce. Závod proběhl za 35 st. vedra.