Odloženým kolem pokračovala v sobotu 24. srpna na Kladně druhá atletická liga. V soutěži žen se představil tým atletického klubu z Lovosic, a přestože mu z různých důvodů chyběly některé opory, nevedl si vůbec špatně. Nejlepšího výsledku dosáhla Michaela Červínová, která po strhujícím závěru dominovala v běhu na 1500 metrů, aby o pár minut později doběhla jako finišmanka druhá ve štafetě na 4x400 metrů. Dařilo se i výškařkám, které obsadily druhé, páté a šesté místo, dobře zabojovaly i sprintérky na nejkratší trati, když obsadily ve finálovém běhu 4. a 5. místo. Při závodech padaly i osobní rekordy – ve výšce u Kristýny Malířové a v hodu oštěpem u Terezy Kaplanové. V konečném pořadí skončily lovosické atletky na šestém místě se ziskem 79 bodů.

Výsledky lovosických závodnic :

100 metrů : 4. Aneta Wožnická 13.44 s, 5. Karolina Vatrová 13.54 s; v B běhu byla druhá Gabriela Štyksová za 13.71 s a šestá Tereza Svobodová časem 14.01 s.

200 metrů : 6. Wožnická 27.96 s, 7. Vatrová 27.98 s, 9. Štyksová 28.95 s.

800 metrů : 6. Barbora Ceé časem 2:47.07 min

1500 metrů : 1. Michaela Červínová 4:55.07 min

4x400 metrů : 2. Lovosice ( Ceé, Wožnická, Štyksová, Červínová ) časem 4:32.03 min

Výška : 2. Kristýna Malířová 162 cm, 5. Tereza Kaplanová 153 cm, 6. Tereza Hellerová 150 cm

Disk : 11. Lucie Rybářová 21,07 m

Oštěp : 7. Kaplanová 24,95 m; 8. Malířová 22,11 m.

V soutěži mužů se ve výšce představil mimo soutěž lovosický dorostenec Maxmilián Mlenský a skočil stejně jako vítěz 184 cm.

Zpracoval : Ivan Galia