Atleti všech tří našich tréninkových skupin se v neděli 26.ledna vypravili na krajský přebor Ústeckého kraje, který se tak jako každoročně konal v hale na pražském Strahově. Většina atletů se účastnila prvních závodů v letošním roce, a tak se jednalo hlavně o test formy. Závodníci atletické přípravky přijeli sbírat zkušenosti. Získali jsme celkem 9 medailí - 4 zlaté, 2 stříbrné a 3 bronzové. Nejúspěšnější byla Kristýna Malířová, která zvítězila na 60m v osobním rekordu 8,26s a odvezla si zlato také z výšky. V běhu na 1500m startovala Míša Červínová, která nic neponechala náhodě a systémem start cíl jasně zvítězila v nejlepším letošním výkonu v republice. Další přebornicí se stala skvělým posledním pokusem v dálce Karolína Hieková. V tomto závodě skončila Terka Stehlíková na sedmém místě, jen 1cm za osobním rekordem. Skvěle vyšel závod na 800m, kde nejprve v kategorii ml.žáků získal Šimon Weniger stříbro a následně v závodě žákyň Bára Ceé, která po rozumném začátku postupně navyšovala své tempo a doběhla si také pro stříbro před objevem sezóny Šárkou Horákovou, která získala bronz. 3.místo přidala ještě Kristýna Kirbsová ve skoku vysokém (také v osobním maximu) a  v závodě ml.žákyň na 60 m Bára Mižičová, která mohla přidat bronz na 150m, ale kolize s neukázněnou divačkou jí odsunula o jednu setinu na čtvrté místo. V náhradním startu, který jí rozhodčí přidělili, již svůj výkon nezopakovala, bylo příliš brzo na reparát. Své trenéry potěšili nejen medailisté, ale padlo i mnoho osobních rekordů, které si  vytvořili Matěj PrchlíkNela Gruntová, Mája Dzivjaková, Alena Klímová, Markéta Pangrácová, Míša Šmatláková, Štěpánka Břečková a Eva Pojslová.