V neděli se lovosičtí běžci zúčastnili ústeckého krosu, který proběhl na louce u PROVODU. Celý průběh závodů doprovázel nejen silný vítr, ale i dešťové přeháňky. Nejprve se na start postavil mladší žák Šimon Weniger, který zdolal trať 1300m stylem start cíl a doběhl si pro zlato. Další na řadě byly naše starší žákyně, na které čekala dvojnásobná trať. Na startovní čáru se postavily Míša Červínová a Barča Ceé společně s dorostenkami. Hned jak zazněl výstřel, Míša vyběhla dopředu a táhla zbytek závodnic. Barča se držela v těsném závěsu. Během závodu se startovní pole roztrhalo a v čele se vytvořila tříčlenná skupinka, ve které nechyběla ani Míša. Do cíle sice doběhla jako druhá, ale dostala se před ni jen jedna dorostenka. Barča si po strhujícím finiši doběhla pro páté místo. Posledním z našich atletů byl Honza Hock, který nastoupil v dorostenecké kategorii na trať 3900m. Od startu bojoval o vedení s ústeckým borcem. Nakonec se mu podařilo zvítězit. Pro naše atlety to byl nejlepší možný začátek krosové sezony. Na závodech nechyběli ani někteří reprezentanti - Lenka Masná, Milan Kocourek, Jakub Holuša, Jiří Homoláč.