V sobotu 22.března se v areálu bílinské Kyselky uskutečnil tradiční běh, pro tento rok vyhlášený jako krajský přebor. Počasí běžcům přálo, sešlo se jich rekordní množství, což trochu překvapilo i organizátory, ale nakonec vše klaplo celkem v pohodě. Naši přípravku a oddíl reprezentovalo celkem 10 běžců a ve velké konkurenci se rozhodně neztratili. V kategorii elévů B nás na trati 526 metrů potěšil Ondra Prchlík, když si doběhl pro stříbro. Nechal za sebou 28 soupeřů. Jeho bratr Matěj bojoval v kategorii elévové C a cílem proběhl jako 15. V kategorii stejně starých děvčat jsme měli tři želízka v ohni a ani zde holky nedělaly ostudu. Anička Slámová byla 8., Elen Pémová 12. a Nela Svobodová 25. Děvčat běželo 40. Starší atleti dělali trenérovi Venclíčkovi samou radost. Šimon Weniger bral v mladších žácích stříbro. Od této kategorie výše už se vyhlašovali krajští přeborníci a přebornice. Míša Červínová pokračuje ve výborných výkonech, což je před nadcházejícím republikovým krosem dobrá zpráva. Svým soupeřkám nedala šanci a s přehledem vyhrála starší žákyně. Bára Ceé ji doplnila pěkným 6.místem, když souboj o místo páté prohrála na pásce. Eliška Kohlertová svou loňskou výkonnost hledá a obsadila 13.místo. Posledním zástupcem oddílu byl v dorostenecké kategorii Honza Hock a i ten se stal stejně jako Míša s přehledem vládcem kraje.