V sobotu 24.května se v Meziboří konal dlouho očekávaný krajský přebor elévů a mladšího žactva. Pro naší přípravku je to velký závod, protože pro kategorii elévů toho v kraji na dráze moc organizováno není. Vybrali jsme tedy ze svého středu atlety, kteří jednak závodit chtějí a jednak měli v sobotu čas. Závody pro nás začaly dobře a první medaile na sebe nenechala dlouho čekat. Vybojovala ji všestranná Kristýna Škrancová v hodu míčkem, kdy v osobním rekordu brala bronz. Škoda dlouhého pokusu za 50 metrů mimo výseč. Kristýna nezůstala u jedné medaile a přidala ještě jednu ze stejného kovu na překážkách. Gratulujeme!​Další medaili, tentokrát tu nejcennější, vybojovala Eva Pojslová, která atakovala v dálce čtyřmetrovou hranici. Ta o centimetr odolala, ale pro Evku to rovněž znamená posunutí hranice osobního maxima. Eva ještě nastoupila ve sprintu na 60 metrů, kde brala pěkné 4. místo. Poslední medaili pro ASK Lovosice získal po dobrém výkonu v dálce Martin Šrámek. Za 396 cm bral bronz. To je úspěch, jednalo se o jeho první závody na dráze. Dobré výkony předváděli i další členové výpravy. Ve sprintu se prezentovaly mladší žákyně Bára Mižičová (5.místo), Kristýna Omastová (6.místo). Sprint běžela i Kristýna Škrancová (3. místo ve finále B) a Adéla Zemanová​60 metrů běžely i naše elévky a jeden elév. Dobře si počínaly Štěpánka Břečková (3.místo ve finále B), Elen Pémová (5.místo ve finále B), Tereza Ungerová a Anička Holcová. Matěj Prchlík byl druhým zástupcem mužského pokolení a po dobrém výkonu se probil do finále A, kde obsadil 6. místo. Matěj se prezentoval v dobrém světle i v dálce, kde skončil na 8. místě. V dálkařském sektoru bojovaly i elévky. Štěpánka Břečková byla 5., Elen Pémová 10. Tereza Ungerová skákala rovněž daleko, všechny tři pokusy ale těsně přešlápla. Poslední naše zástupkyně, která nastoupila do bojů, byla Valerie Vedejová, která si odbyla premiéru nad překážkami a vedla si srdnatě. Na další boje a medaile už bohužel nedošlo, protože kolem půl jedné začalo hustě pršet a padaly kroupy. Po dohodě organizátorů s vedoucími výprav došlo ke zrušení zbytku programu. Ten však nebyl zrušen bez náhrady, vše bude dobojováno ve středu 18. června na stejném místě. Děkujeme všem za reprezentaci oddílu.