V neděli 2. listopadu se v Teplicích konal jubilejní 70. ročník Běhu kolem Doubravky. Závod je dobře organizovaný, běhá se po pěkných tratích, a tudíž nemohli chybět ani zástupci našeho oddílu a přípravky. Nutno říci, že ostudu jsme neudělali. V kategorii předžákyň B na trati 600m dobře zaběhla Magda Dzivjaková a obsadila slušné 5.místo. V předžákyních C jsme měli 3 želízka v ohni. Nejžhavější tradičně nezklamalo, Anička Slámová v nabitém poli 27 běžkyň vybojovala krásné 3.místo. Dobře si vedly a zkušenosti sbíraly Kačka Nezbedová (14.-15.) a Pavla Hajná (16.) Toť přípravka. Svěřenci trenéra Drahoše Venclíčka excelovali. Vše začal Šimon Weniger, který opanoval závod mladších žáků. Eliška Kohlertová potvrdila návrat k výborné výkonnosti a s velkým přehledem porazila všechny starší žákyně. Škoda absence Míši Červínové, která závod vynechala z důvodu nachlazení. Stejně staří chlapci také potěšili. Kuba Kafka vybojoval 2.místo a Honza Preiss 4. Třešinku na dortu v reprezentaci oddílu zajistil svým výkonem Honza Hock, který na trati 2600m deklasoval ostatní dorostence. Nutno zmínit, že na Doubravce běžela i nestárnoucí Jana Zemanová, která se prezentovala na vytrvalecké trati 10km. V této kategorii bez rozdílu věku, kde běžely ženy r. 1994 a starší obsadila pěkné 6. místo z 24 zúčastněných. Gratulujeme všem za výbornou reprezentaci oddílu.