V sobotu 29.listopadu se konal tradiční již 30. ročník výběhu na Lovoš. V širokém poli startujících se neztratili běžci našeho oddílu. V nejmladších kategoriích si výborně počínali Eliška Kohlertová, Honza Hock a Jakub Kafka. Eliška skončila na 5 místě mezi ženami a byla zároveň nejmladší účastnicí. Kategorie do 20 let se u dívek bohužel nevyhlašovala. Honza Hock doběhl na skvělém pátém místě, nechal za sebou mnoho zkušených běžců  a v kategorii do dvaceti let byl druhý. Hezké 18.místo obsadil Kuba KafkaV kategorii žen velmi mile překvapila naše nová běžkyně Kristýna Fialová (připravující se v Litoměřické přípravce teprve druhý měsíc) a doběhla si pro třetí místo. Na čtvrtém místě doběhla zkušená Alena Hájková. Tento ročník patřil k nejkvalitnějším, neboť první muž a první tři ženy překonali starý traťový rekord.