V sobotu 21. února jsme vyrazili do haly na Strahov, kde se konal krajský přebor Ústeckého kraje staršího a mladšího žactva. Moc jsme se na závody těšili, pro mnohé malé atlety to byl první přebor v hale, proto jsme jeli převážně sbírat zkušenosti. I přesto jsme si z Prahy odvezli pět medailí. Tu nejcenější vybojovala v závodě žákyň na 1500m Eliška Kohlertová, stříbro na 800m přidal Šimon Weniger oba svěřenci trenéra Venclíčka. Zbylé tři kovy byly rovněž ze stříbra. Na 60m překážek mladších žákyň se o jednu z nich postarala Eva Pojslová. Další dvě vybojovala Adéla Jirásková ve sprintech na 60m a 150m. Super výkony! Neztratili se ani ostatní. Šárka Horáková byla 4. na 800m žákyň, Štěpánka Břečková 6. na překážkách, Matěj Prchlík 8. ve skoku dalekém. Velkou radost nám tradičně svým výkonem udělaly věkem ještě elévky Elen Pémová a Anička Slámová. V závodě na 800m obsadily 7. a 8. místo. Ve stejné kategorii budou moci startovat ještě dva roky. Na přeborech dále startovali tito atleti z přípravky: Michael Hoftych, Martin Šrámek, Jakub Neužil, Adéla Balounová, Eliška Šorfová, Tereza Ungerová a Nella Gruntová.

Děkujeme všem za účast a výbornou reprezentaci oddílu.