V neděli 8.listopadu se v Žandově konal přespolní běh – Žandovská desítka. Jednalo se už o 21.ročník. Naši atleti nám opět dělali radost. Když to vezmeme od těch nejmenších. V kategorii chlapců do 5 let na druhém místě doběhl nejmladší z rodu Prchlíků – Vojta. Jeho bratr Ondra byl v kategorii do 9 let také 2. Děvčata do 11 let běžela 1340 metrů a zde jsme měli 3 želízka. Výbornou formu opět prokázaly vítězná Elen Pémová i druhá Anička Slámová, krásně běžela i Nikola Skálová na 6.místě. V kategorii stejně starých chlapců na 4.místě finišoval u nás trénující Adam Justa. Mladší žák Matěj Prchlík doběhl 5. V kategoriích staršího žactva jsme měli dva vítěze, své běhy vyhrála Eliška Kohlertová i Šimon Weniger. Tradičně výborně zaběhli i dorostenci, Honza Hock vyhrál a Kuba Kafka ho jistil na druhém místě. Ve výborné formě běhající dorostenka Bára Králová tentokrát běžela s ženami a skončila stříbrná. Poslední účastnicí byla nestárnoucí Jana Zemanová, která ve své kategorii Ženy C neměla konkurenci. Celkově zaznamenala na desítce mezi ženami všech kategorií 4.nejlepší čas. Všem jmenovaným gratulujeme a přejeme jim zdar v dalších závodech.