Tentokrát vyrazila skupina krosařů na Podzimní běh Olympu do pražské Stromovky. Na startu každé kategorie stálo několik desítek běžců a běžkyň, a tak nebylo vůbec jednoduché se prosadit. Nejprve ke svému závodu nastoupila elévka Elenka Pémová a čekal ji jeden 630 metrový okruh. Ve velké konkurenci musela hned od začátku o svou pozici pořádně bojovat, o strkanice a pády nebyla nouze. Do cíle doběhla v 30členém startovním poli jako 17. Starší žactvo mělo před sebou 1 velký okruh 2 500m. Šimon Weniger si s ním poradil docela obstojně a hned po úvodu se dostal mezi pětici nejlepších. Během závodu se propracoval na 3. místo, které až do konce nepustil. Eliška Kohlertová závod rozeběhla velmi rychle, aby se udžela s vedoucí závodnicí, ale bohužel nevydržela se silami až do konce a obsadila 6.pozici. Dorostenci vyrazili na trať dlouhou 3 760m společně se všemi kategoriemi žen. Závod byl celkem nepřehledný, protože nebylo zřejmé, kdo patří do které kategorie. Brzy se na špici usadila čtveřice chlapců, které vévodil Honza Hock. Spolu s ním se držel i Kuba Kafka. Honza v pohodě vedl celé startovní pole. Před koncem utekl s borcem z Kolína, kterému na stadionu ještě poodběhl a zaslouženě zvítězil. Kuba finišoval na čtvrtém místě. Podobně si vedla i naše děvčata, Bára Králová a Míša Červínová. Dlouhou dobu běžela pospolu a až v závěru jedna ze soupeřek nasadila rychlejší tempo a skupinu roztrhala. Míša se sice udržela, ale stupňovat už nemohla a doběhla stříbrná. Barču ještě před cílem předběhla jedna závodnice, a tak ji umístění na stupních vítězů jen těsně uniklo. Tímto závodem naši běžci zakončili sérii přespolních běhů a nyní se budou připravovat na halu.