Za velmi teplého počasí se o první sváteční úterý konaly tradiční Májové závody. Našim atletům se opět celkem dařilo. Nejkratší sprint žákyní s převahou vyhrála Kačka Bartošová, která nastoupila ještě ve výšce, kde skončila třetí a v dálce, kde se jí povedl pěkný skok v délce 479 cm, se podělila o první pozici s domácí atletkou. Ve výšce se vedlo i Tereze Kaplanové a nováčkovi Maxovi Mlenskému. Elévka Evička Pojslová si vyzkoušela také tři disciplíny (60m, dálku a hod kriket.míčkem) a rozhodně se v početném poli startujících neztratila. Na osmistovce si dorostenka Nikola Nekvindová suverénně start-cíl doběhla pro další vítězství.

Výsledky          Fotogalerie                                                         Článek1 na krajských stránkách          Článek2