Úspěchem pro atlety našeho oddílu skončil přespolní běh Memoriál Oldy Pekárka v Teplicích na Doubravce. Závodu se zúčastnili tři naši atleti. V závodě mužů na 8 km skončil v první polovině závodu Petr Smolík. Stejně tak si počínal veterán Jan Beneš ve své kategorii. Velkým úspěchem skončil závod žen. V tomto závodě, kde nebyly vypsány kategorie mládeže, nastoupila Eliška Kohlertová v závodě žen na 2580m, kde pořadatelé nejdříve váhali, zda ji pro její nízký věk pustí na start.V tomto závodě byla favoritkou dřive vynikající běžkyně Jana Baukmanová, nyní veteránka, která předchozí ročník s přehledem vyhrála. Eliška se od startu držela s touto závodnicí a společně unikly celému startovnímu poli. Půl kilometru před cílem Eliška drtivým nástupem nedala své starší zkušené soupeřce šanci a s přehledem zvítězila v rychlostním průměru 4:03 na km !!!