V sobotu 6. února se v hale na Strahově konal krajský přebor jednotlivců mladšího a staršího žactva. Naši atleti vybojovali v krajské konkurenci 5 medailí. Eva Pojslová dominovala ve skoku dalekém, kde si vyrovnala osobák 449cm. Eva přidala ještě bronz na překážkách. Stříbro bral svěřenec trenéra Venclíčka Šimon Weniger na trati 300m. Bronz přidala Adéla Jirásková na stejné trati a ve vrhu koulí Moritz Mlenský. Neztratili se ani ostatní, pro některé to bylo o sbírání zkušeností, jednalo se o jejich první krajský přebor. S dalších výsledků: Štěpánka Břečková obsadila krásné 4. místo na 60m překážek, stejné umístění přidaly i další atletky ze stáje pana Venclíčka Eliška Krobová na půlce a Bára Hieková na 300m. Na trati 800m skončil 6. mezi mladšími žáky Adam Justa. Silné zastoupení jsme měli v běhu na 60m mladších žákyň, kde nastoupily Alžběta Adamová, Zuzana Kodešová, Tereza Fibichová a Anička HolcováZa zmínku stojí pěkný osobák Terezy – 9,10. Matěj Prchlík si rovněž vytvořil osobák a v dálce skončil na 9. místě (395cm).  Všem jmenovaným děkujeme za pěknou reprezentaci oddílu a budeme se těšit na další závody.