V neděli 10. dubna jsme se vydali na další z řady jarních krosů v regionu, a to do Ústí nad Labem. Závod se konal na pěkné trati na louce, loni zde proběhl krajský přebor v přespolním běhu. Náš oddíl reprezentovalo deset běžců. Když to vezmeme od těch nejmenších, v kategorii Elévové B běžel Lukáš Krulich a za svůj výkon bral stříbro. V kategorii stejně starých děvčat ve svém třetím závodě opět kralovala výborná Natálka Vrzáková, na 4. místě ještě doběhla Lucinka Pémová. Starší elévky běžely stejný okruh (500m) a zde běžela 3 naše děvčata. Nikča Skálová, Štěpánka Hojdarová a Kačka Krulichová se seřadily za sebou v téměř shodném čase na 12.-14.místě. V mladších žákyních jsme měli celkem už ostřílené běžkyně Aničku Slámovou a Elču Pémovou a ty se na trati 1300m rovněž neztratily. Anička doběhla 2. a Elča 4. Poslední dva zástupci oddílu byli chlapci a oba brali za své výkony zlato. Nejprve si s konkurencí mladších žáků poradil Adam Justa a o kategorii výše dominoval v dobré formě běžící svěřenec trenéra Venclíčka Šimon WenigerTradičně děkujeme všem za reprezentaci. Jediné, co by se dalo závodu vytknout byla celkem nízká účast, což bylo mimo jiné způsobeno i tím, že se v ten samý den konal přespolák v Meziboří.