V sobotu 12. 11. se na mosteckém Benediktu konal za chladného počasí  KP v krosu. Na startu se tentokrát objevili i naši nejmladší běžci. V elévkách vybojovala pěkné páté místo Natálka Klepáčová. V mladších žákyních už cinkla medaile, a to stříbrná, zásluhou Elen Pémové. Čtvrté místo ještě brala Anička Slámová. V mladších žácích se představil Adam Justa a doběhl na 8. místě. Ve starších žácích nastoupil Šimon Weniger a evidentně se na tento závod dobře nevyspal. Závod mu nesedl a musel se uspokojit až se čtvrtým místem. V dorostencích medaile opět cinkla. Jakub Kafka předvedl svůj standard a vybojoval stříbro. Tak uvidíme, jak se naši borci popasují za týden 19. 11. z MČR v krosu. Koná se v Praze na golfovém hřišti v Motole.