V nové, moderní atletické hale v Ostravě probíhalo o uplynulém víkendu MČR dorostu a juniorů. Zástupcům našeho oddílu se podařilo získat dvě medaile. O bronz se zasloužila juniorka Týna Malířová, která v sobotu bojovala ve výšce. Suverénně se dostávala přes laťku až do výšky 175cm. To už byly v soutěži jen tři závodnice a medaile byla jistá. I když pokusy na další postupné výšce 178cm byly nadějné, zdolat se ji už nepodařilo. Zlato tentokrát viselo dost vysoko, na 188cm. V neděli poprvé Týna nastoupila také v trojskoku a až do 6.série držela medailovou pozici. Posledním pokusem ji však jedna závodnice přeskočila a na Týnu zbylo nepopulární, ale skvělé, 4.místo (o pouhé 4cm). Ještě v sobotu pak proběhly rozběhy na 800m, kde jsme měli dvojí zastoupení. Nejprve si juniorka Míša Červínová s přehledem pohlídala postup z prvního místa ve svém běhu, po ní přišel na řadu dorostenec Šimon Weniger. I když se mu podařilo doběhnout na 4.pozici, která by mu mohla zajistit postup, jeho čas bohužel na finále nestačil.V neděli tak ke svému finále na 800m nastoupila jen Míša. V závodě si vedla dobře takticky a v urputném souboji v cílové rovince doběhla druhá (o 2 desetinky). Všichni tři naši atleti zaslouží pochvalu za předvedené výkony a trenéři M.Pavlík a D.Venclíček poděkování za odvedenou práci při přípravě svých závodníků.